Vardan saugesnio Kauno rajono

Praėjusią savaitę Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus (toliau – Kauno apskr. VPK Kauno r. PK VPS) pareigūnai, siekdami užkardyti nusikaltimus ir kitus teisės pažeidimus Kauno rajono policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje, vykdė įvairias prevencines priemones:

Kauno apskr. VPK Kauno r. PK VPS Karmėlavos policijos nuovados pareigūnai kartu su Valstybinės darbo inspekcijos Kauno skyriaus inspektoriais tikrino Karmėlavos policijos nuovados prižiūrimoje teritorijoje esančias statybvietes siekiant nustatyti nelegalaus darbo ir saugos reikalavimų pažeidimus. Priemonės metu tikrintos individualių namų statybvietės, esančios Karmėlavos II k. ir Sergeičikų k. Patikrinimo metu nustatyti 2 administraciniai teisės pažeidimai pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 172 str. „Komercinės ar ūkinės veiklos tvarkos pažeidimas“.

Kauno apskr. VPK Kauno r. PK VPS Noreikiškių policijos nuovados pareigūnai nustatė pažeidimą Kauno miesto Stoties turgavietėje. Dėl šio pažeidimo pradėta administracinių teisės pažeidimų bylų teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 str. („Akcizais apmokestinamų prekių (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją) įsigijimas, laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką“). Iš nelegalios apyvartos paimti 40 pakeliai cigarečių, nepaženklintų Lietuvos Respublikoje nustatyta tvarka.

Taip pat šios policijos nuovados pareigūnai dalyvavo „GB projektai“ vadovo Simono Mykolaičio organizuotame Kauno rajono, Akademijos miestelio, Medeinos ir Žemynos kvartalų bendruomenės susitikime. Policijos pareigūnai bendruomenės narius, Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorių Ričardą Pudževelį, Aplinkos skyriaus vedėją Darių Šlapiką, Akademijos seniūnę Dovilę Aukštuolienę supažindino su jau atliktais ir dar tik numatomais tolesniais darbais kuriant bendruomenės gerbūvį ir saugumą.

Kauno apskr. VPK Kauno r. PK VPS Garliavos policijos nuovados pareigūnai kartu su Valstybės sienos apsaugos tarnybos (toliau - VSAT) prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Vilniaus rinktinės specialistais Jonučių gimnazijos 9- tų klasių mokiniams pasakojo apie VSAT pareigūnų profesiją, jų darbo pobūdį, demonstravo tarnybinio šuns darbą aptinkant narkotines medžiagas, aiškino atsakomybę dėl narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo ir laikymo.

Pareigūnai primena, kad įvairios prevencinės priemonės bus vykdomos nuolat.

Kauno apsk. VPK informacija 

Griežtai draudžiama Kaunietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kaunietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kaunietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.81.220.239.

Rašyti

Portalo Kaunietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kauno@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Sulaukta tarptautinių rekomendacijų dėl Kauno modernizmo architektūros

Spalio 12 d. kultūros viceministras Romas Jarockis, Kultūros ministerijos ir Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos sekretoriato specialistai susit...

Iškils naujas gyvenamasis kvartalas

„Nuova“ įmonių grupė Kaune pristato naują dviejų mažaaukščių namų projektą „Akacijų vilos“. Keturaukščiuose namuose suprojektuot...