Viešojo transporto stotelių stoginių įrengimo ir koncesijos konkurse - patrauklesnės sąlygos

Siekdama į konkursą pritraukti daugiau įmonių, Kauno miesto taryba pritarė siūlymui patobulinti viešojo transporto stotelių stoginių įrengimo ir priežiūros koncesijos konkurso sąlygas. Vienas iš esminių pakeitimų - galimybė konkurso laimėtojui dvigubai ilgiau eksploatuoti naujai įrengtas stogines. Šių metų birželį Kauno miesto taryba patvirtino viešojo transporto stotelių stoginių įrengimo ir priežiūros koncesijos konkurso sąlygas. Konkursas sudomino tik vieną dalyvį. Apskaičiavus reikalingas investicijas, būtinas įvykdyti koncesininko įsipareigojimus, paaiškėjo, kad per nustatytą 10 metų koncesijos sutarties terminą šios investicijos neatsipirks.Kauno miesto taryba šį ketvirtadienį pritarė siūlymui koncesijos sutarties terminą pratęsti iki 20 metų, o reikalavimą dėl stoginių įrengimo iki konkrečios datos pakeisti į reikalavimą įrengti dalį stoginių per 6 mėnesius, o likusią dalį - per 11 mėnesių nuo koncesijos sutarties įsigaliojimo. Pagal konkurso sąlygas visos stoginės pasibaigus sutarčiai priklausys Kauno miesto savivaldybei.

„Koncesininkui bus suteiktas leidimas suprojektuoti ir įrengti ne mažiau kaip 339 standartinio dydžio stogines, o visos sutarties galiojimo metu koncesininkas dar privalės kasmet papildomai įrengti po 3 stogines", - teigė Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Koncesininkas visą veiklą, susijusią su stoginių projektavimu, įrengimu, naudojimu ir priežiūra bei paslaugų teikimu, turės atlikti savo lėšomis. Konkurso sąlygose numatyta galimybė koncesininkui įsirengti papildomus reklamos plotus.

Iš viso šiuo metu Kaune yra 600 viešojo transporto stotelių. Miestas bus suskirstytas į tris zonas: pirmojoje, centrinėje miesto zonoje, stoginės turės būti aukštesnės kokybės, architektūriniu požiūriu derėti su aplinka, antrojoje zonoje bus įrengtos šiek tiek paprastesnės stoginės, o trečiojoje zonoje - antivandalinės stoginės, kuriose stiklas galės būti keičiamas atsparesnėmis medžiagomis.

Konkurso dalyvių pasiūlymų laukiama iki lapkričio 5 d. Pasiūlymai pateikiami paštu, per kurjerį arba asmeniškai Kauno miesto savivaldybės administracijos Transporto ir eismo organizavimo skyriui Šv. Gertrūdos 7, 44290 Kaunas.

Griežtai draudžiama Kaunietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kaunietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kaunietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.242.25.198.

Rašyti

Portalo Kaunietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kauno@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Prie Kauno mero komandos prisijungia D. Bunkus

Nuo šio antradienio Kauno mero Visvaldo Matijošaičio patarėju pradeda dirbti Danielius Bunkus. Didžiulę patirtį privačiame versle turintis spe...

Mišką valdantys gyventojai mokestį už parduotą medieną ir nenukirstą mišką privalo sumokėti iki liepos 15 d.

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) primena, kad nuo 2015 m. visi miško valdytojai turi mokėti privalomuosius...