Kaune – nauja erdvė jauniesiems kūrėjams!

Spalio 24 d. (ketvirtadienį), 18 val. Kauno kultūros centre „Tautos namai“ – poezijos klubo
 „Poetautojai“ atidarymo renginys. 

MENIU: 
Jaro Ramūno „Lbtpene, laiptų valdovas“
Tekstų degustacija
Ritmai ir rimai
Gurmaniški pažadai

Laukiami visi: kuriantys, kurti svajojantys arba tiesiog alkani...literatūrinės puotos.
Įėjimas nemokamas!

Kauno kultūros centras „Tautos namai“ kviečia prisijungti prie kuriamo poezijos klubo „Poetautojai“
Laikinoji sostinė nuo seno garsėjo savo bohemos atstovais: rašytojais, poetais, dailininkais.  Visgi, niekas nevyksta ir nesikuria savaime – kūrėjams ir jų vertintojams reikia susitikimo terpės. Būtent bendravimas, diskusija ir dalinimasis kūryba padrąsina, įkvepia, išryškina esamus ir būsimus talentus. Drąsos mūsų seniesiems poezijos vilkams nestinga, tačiau kaipgi jaunieji? Kur ir kiek jų buriasi? Nusprendėme tai patikrinti ir „ištraukti“ juos iš bibliotekų, kavinių ir parkų, suburdami į vieną klubą.
„Poetautojai“ – tai ne tik tiesiog poezijos klubas. Tai susitikimų vieta, atvira studentams, jauniems menininkams ir mėgėjams, siekiantiems pasidalinti įvairiausia savo kūryba, susitikti su bendraminčiais ar pasisemti idėjų iš profesionalų. „Poetautojų“ klubo (kas jau atsispindi pavadinime) neribos nei stilių, nei amžiaus rėmai.

„Nors orientuosimės į universitetinio amžiaus jaunimą (būtent jiems labiausiai trūksta tokios kultūrinės terpės), ši vieta visada lauks įvairiausio amžiaus ir profesijų atstovų –  kvies perskaityti/palikti poezijos knygą iš specialios poezijos lentynėlės,  išgerti arbatos, pasiklausyti/pasidalinti kūryba. Neišdrįstantys skaityti patys galės palikti savo eilėraštį poezijos pašte. Aktyviausi ir drąsiausi galės dalyvauti mini publikos simpatijų konkursuose, o galbūt ir gauti vardinį pakvietimą į svarbiausius miesto poezijos renginius pavasarį“, – teigia viena iš klubo iniciatorių, VDU viešosios komunikacijos specialybės studentė Rūta Vyžintaitė.  

„Poetautojų“ klubo susitikimų vieta:
Kauno kultūros centras „Tautos namai“, Vytauto pr. 79/Kęstučio g. 1

Laikas:
Ketvirti mėnesio ketvirtadieniai.

Renginio atidarymas ir pirmasis susitikimas:
Spalio
24 d. 18 val. 

Rusų kultūros dienos Lietuvoje!
Spalio 26 d., (šeštadienį), 13 val. Kauno kultūros centre „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79/Kęstučio g. 1) respublikinis liaudies meno kolektyvų festivalis „Su atvira širdimi“.Dalyvaus:Kauno rusų kultūros centro „Mokslas - Šviesa“ choras ir vokalinis ansamblis „Russkaja pesnia“ (Kaunas),ansamblis „Nadiežda“ (Kaunas),šokio studija ,,Ptidans“ (Kaunas),ansamblis ,,Igraj bajan“ (Vilnius).vokalinė studija „Kalina“ (Šiauliai),šokio studija (Šiauliai),rusų liaudies instrumentų orkestras „Treščiotki“ (Lenvaris).Festivalio organizatorius – Kauno rusų kultūros centras „Mokslas - Šviesa“.
Įėjimas nemokamas!

Spalio 26 d., šeštadienį, 12–17 val. Kauno kultūros centre „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79/Kęstučio g. 1) „Rankdarbių diena“.
Kauno kultūros centras „Tautos namai“, sulaukęs palankių dalyvių ir lankytojų vertinimų, jau trečią kartą kviečia kūrėjus surengti savo darbų parodas–pardavimus, rankdarbių technikų demonstravimus, išmokyti žiūrovus dirbinius vertinti ir apie juos nusimanyti, paskatinti pačius pabandyti kurti.
Daugiau informacijos (8 37) 204 417
Įėjimas ir dalyvavimas nemokami!
 
Spalio 27 d., (sekmadienį), 14 val. Kauno kultūros centre „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79/Kęstučio g. 1) koncertas, skirtas Muslimo Magomajevo atminimui „Mano gyvenimas – Melodija“.
Atlikėjas Viktoras Tereščenko.
Įėjimas nemokamas!
Organizatorius
Slavų estetinio lavinimo centras

 
Spalio 30 d., (trečiadienį), 12 val. Kauno kultūros centre „Tautos namai” (Vytauto pr. 79/Kęstučio g. 1) baigiamasis Pagyvenusių žmonių mėnesio koncertas.
Dalyvaus Kauno I-osios vaikų muzikos mokyklos folkloro amsamblis „Sauluva“, koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ muzikos ansamblis „Ainiai“. 
Vyks ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtinių piešinių konkurso „Mano seneliai geriausi“ nugalėtojų apdovanojimai. Įėjimas nemokamas. Maloniai kviečiame!

Griežtai draudžiama Kaunietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kaunietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kaunietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.81.220.239.

Rašyti

Portalo Kaunietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kauno@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Tapytojos Dalios Kirkutienės paroda „Ne tik juoda balta“

Nuo lapkričio 7 d. Kauno miesto muziejaus Lietuvių tautinės muzikos istorijos skyriuje (L. Zamenhofo g. 12) veiks tapytojos Dalios Kirkutienės per...

Šeštadienį Kauno miesto muziejuje tautodailės darbų paroda ir tradicinė šeimų folkloro šventė

Lapkričio 5 d., šeštadienį, 13 val. Kauno miesto muziejaus Lietuvių tautinės muzikos istorijos skyriaus Gotikinėje menėje (L. Zamenhofo g. 12)...